Początki działalności firmy sięgają jesieni roku 1991. Na początku była to działalność handlowa a następnie transportowa wykonywana przez właściciela. Obecnie firma specjalizuje się w trzech dziedzinach:

1. Wykonywanie robót drogowych
2. Usługi
3. Kopalnia kruszyw

Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę usług, przez które chcemy zaprosić do współpracy z nami. Przedstawiamy ofertę dla firm dużych jak i małych oraz odbiorców indywidualnych. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości sprzedawanych wyrobów i świadczonych usług oraz wysokiego poziomu zadowolenia klienta.

Do tej pory zaufały nam firmy duże i małe oraz zróżnicowani inwestorzy. Posiadamy własny szeroki potencjał sprzętowy oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Duży nacisk kładziony na podnoszenia kwalifikacji przez naszych pracowników. Posiadamy system zarządzania jakością ISO-9001-2001.


Od wielu lat wspieramy okoliczne imprezy kulturalne „Nadbużańska Noc Świętojańska", „Blues nad Bugiem", „Małkińscy Mikołaje", kwiecień 2006 - nakładca wydania książki „Charakter biofilityczny Jana Pawła II ."Adres:
07-320 Małkinia Górna
ul. M. Curie-Skłodowskiej 3

Telefon:
600 324 874

Brukarstwo Nadzór i projektowanie dróg

Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Internet-media.pl